Club number: 51214, Charter 1998.06.27

slider1132x230

Podpisaliśmy List Intencyjny z klubem RC Salzgitter z Niemiec

8 września 2018r. w Hotelu Panorama Pana Siegfrieda Tadaya w Tylkowie k/Pasymia, podpisaliśmy List Intencyjny z klubem RC Salzgitter z Niemiec o współpracy pomiędzy naszymi klubami, co pozwoli w przyszłości na podpisanie Umowy Partnerskiej.

List podpisali Prezydenci Klubów: Helmut Jablonowski i Stanisław Andrzejewski. Później odbyło się wspólne grillowanie przy orkiestrze dętej, oraz międzynarodowe wykonanie utworu „Hej, Sokoły” – wspólnie z orkiestrą zagrali Prezydenci Klubów: RC Salzgitter Helmut Jablonowski i RC Bartoszyce-Lidzbark Warmiński Stanisław Andrzejewski.

Jednak dzień, zaczęliśmy od   II Rodzinnego Rotariańskiego Spływu Rzeką Krutynia. O godz. 9.00 stawiliśmy się w Ukcie. Busem przewieziono nas do miejsca rozpoczęcia spływu – do miejscowości Krutyń. Po założeniu kapoków i zwodowaniu kajaków, wypłynęliśmy z prądem Krutyni w stronę Czerwonego Młyna. Tam musieliśmy przenieść kajaki, by móc płynąć dalej. Po przerwie na uzupełnienie płynów i małe przekąski, oraz wzmocnieni Kolegami z RC Salzgitter Niemcy, którzy właśnie dojechali by uczestniczyć w dalszym spływie, udaliśmy się w dalszą drogę, podziwiając po drodze piękno krutyńskiej przyrody, mijaliśmy przepływające obok łabędzie oraz kaczki….i tak dobiliśmy do brzegu w miejscowości Rosocha, prosto przed restauracją, gdzie czekał na nas lunch….świeże placki ziemniaczane, porcja kiełbasy z grilla (jak dla kowala) i surówka….

 

Facebook