Club number: 51214, Charter 1998.06.27

slider1132x230

Nasze artykuły w mediach

Rotarianie z czterech klubóworaz ich przyjaciele (wsumie 350 osób!) bawili się 17 stycznia w XIV-wiecznym zamku krzyżackim w Rynie.

W każdą pierwszą sobotę września RC Bartoszyce organizuje imprezę wędkarską w Worynach koło Górowa Iławeckiego. W tym roku odbyły się już XIV Zawody Wędkarskie o Puchar Gubernatora Dystryktu 2230 i Drugi Memoriał Zbigniewa Bartoszewicza.

Bale rotariańskie zawszemają cel charytatywny. Dla wielu klubów karnawałowa impreza to najważniejszy w roku zastrzyk żywej gotówki. Na co zbieramy?

Piotr Gbur spędził dwa tygodnie we Włoszech na obozie wioślarskim dzięki RC Bartoszyce

XIII Rotariańskie Zawody Wędkarskie o Puchar Gubernatora Dystryktu 2230 zorganizowane przez RC Bartoszyce odbyły się 1 września na stawach w Worynach k. Górowa Iławeckiego.

 

Młodzi Europejczycy uczestniczyli w obozie konnym zorganizowanym przez komitet wymiany młodzieżowej.

Stawy hodowlane w Worynach koło Bartoszyc są stałym miejscem Zawodów Wędkarskich o Puchar Gubernatora Dystryktu 2230.

Po raz pierwszyw13-letniej historii klubu zorganizowaliśmy jeździecki obóz dla młodzieży z całego świata w ramach młodzieżowej wymiany krótkoterminowej.

 

Od 28 maja dzięki RC Lingen (dystrykt 1850) i RC Bartoszyce dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim mogą korzystać z sali integracji sensorycznej i sprzętu rehabilitacyjnego.

W przepiękną, jeszcze letnią sobotę, 6 września 2008 r., Rotary Club Bartoszyce po raz dziewiąty zorganizował Dystryktalne Zawody Wędkarskie.

W czerwcu 2008 r. mija 10 lat od powstania Rotary Club Bartoszyce...

1 września RC Bartoszyce zorganizował VIII Zawody Wędkarskie o Puchar Gubernatora Dystryktu 2230. W zawodach uczestniczyły kluby z Warszawy, Giżycka, Olsztyna, Sopotu, Gdyni i Bartoszyc...

 
 
Powered by Phoca Download

Facebook