Club number: 51214, Charter 1998.06.27

slider1132x230

Piotr Wasilewski, Past Prezydent RC Bartoszyce, Przyjacielem Rotary Club Giżycko

Podczas uroczystości przekazania służby prezydenckiej w RC Giżycko, z rąk ustępującej P . Prezydent Joanny Dzienis, nasz Kolega, Piotr Wasilewski, otrzymał tytuł PRZYJACIEL  RC  GIŻYCKO.

Cieszy nas ogromnie, że nasza praca jest doceniana i w innych klubach. Kol. Piotr Wasilewski poświęcił dużo czasu  nad stworzeniem wspólnego grantu RC Bartoszyce z RC Giżycko i RC Olsztyn, dla Domu Pomocy Społecznej w Bisztynku. Grant będzie polegał na wyposażeniu ośrodka w nową pralnię. Oprócz tego, przy jego zaangażowaniu w codzienną pracę nad integracją klubów z Warmii i Mazur doszło do wspólnej organizacji  Charytatywnego Balu Rotary w Rynie, z którego dochód przeznaczono na finansowanie wspólnego grantu. Dzięki staraniom Kol. Piotra, RC Bartoszyce pozyskał do współfinansowania grantu, Klub Rotary Lingen z Niemiec. Jesteśmy przekonani, że w bieżącym roku rotariańskim uda się nam zrealizować ten grant.

Gratulacje Piotr! Specjalnie dla Ciebie niech zabrzmi Hymn Rotary!